Nedovoľte, aby vaše auto skončilo v nesprávnych rukách.

 

 hp big

 

K štandardným trom rokom Audi grátis servisu môžete výhodne získať ďalšie 3 roky autorizovaného servisu navyše. Čaká vás tak 6 rokov/160 000 km bezstarostnej jazdy, počas ktorých sa o vaše auto postará profesionálny značkový servis a zabezpečí vám:

 

Audi Servis Plus

Výmenu motorového a prevodového oleja
Servis brzdovej kvapaliny
Výmenu filtrov: palivový, vzduchový, olejový, prachový a peľový
Kompletné čistenie interiéru a exteriéru vozidla

Capture

Nové vozidlá:

Audi grátis servis si teraz môžete výhodne predĺžiť o ďalšie tri roky. Spolu vás tak čaká až 6 rokov alebo 160 000 km bezstarostnej jazdy.

 

Jazdené vozidlá:

Bezstarostnú jazdu si môžete výhodne predĺžiť aj v prípade jazdených vozidiel, ktorým trvá 3-ročný Audi grátis servis, a to o ďalšie dva roky. Spolu vás tak čaká až 5 rokov alebo 120 000 km autorizovaného servisu.

 

Jazdite bez starostí

6-ročný Audi Servis Plus teda pre väčšinu majiteľov nových vozidiel Audi znamená značkový servis počas celej doby vlastníctva auta, navyše ohraničený veľkorysým počtom 160 000 najazdených kilometrov.


6-ročný Audi Servis Plus je ďalšia prémia pre zákazníka a spolu s doživotnou garanciou Audi mobility je naozaj príťažlivou ponukou v segmente prémiových vozidiel.


6-ročný Audi Servis Plus platí u všetkých autorizovaných partnerov značky Audi na území Slovenskej republiky.

Viac informácií Vám poskytne: 

Roman Bielik
servis vozidiel VW, VW Úžitkové vozidlá, AUDI

m: 0902 966 003
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.