Nové Polo.   

Dokáže viac.   

Kto hovorí, že od malého auta nemôžete očakávať veľké funkcie? Objavujte progresívny dizajn a inteligentné technológie v novom modeli Polo.

Nové Polo má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

  • IQ.DRIVE Travel Assist
    Udržuje vás v pruhu. A v odstupe od ostatných.
  • IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety
    Určite vás nadchnú.
  • Digital Cockpit
    Všetko dôležité máte v zornom poli.

Určite vás nadchnú

Nové Polo možno už na prvý pohľad rozpoznať podľa skutočne špičkového voliteľného systému: inovatívnych svetlometov IQ.LIGHT - LED Matrix. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s aktívnymi diaľkovými svetlami bez toho, aby oslňovali ostatných účastníkov cestnej premávky. To, čo vpredu urobí dojem, nesmie chýbať vzadu: balík zahŕňa voliteľné zadné LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrované dynamické smerové svetlá, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Typické Polo, individuálny vzhľad

Vďaka kompaktným rozmerom a sviežim exkluzívnym dizajnovým prvkom prezentuje Polo svoju osobnosť na prvý pohľad. Zvlášť nápadný je nový dizajn predných partií s voliteľnou svetelnou LED lištou, ktorá je umiestnená medzi svetlometmi IQ.LIGHT - LED Matrix. Ak sa pozriete bližšie, zistíte, že individuálny nie je len výber farieb. Každá zo štyroch výbav modelu Polo, Life, Style alebo R-Line boduje svojimi vlastnými prvkami. Napríklad dekoračnými chrómovými akcentmi a ďalšími voliteľnými prvkami, ako je strecha v kontrastnom odtieni alebo svetlá do hmly.

S komplexnou výbavou

Interiér a exteriér, ktorý vám vyrazí dych. Nové Polo už v štandarde zaujme širokou ponukou už pri sériovej výbave, napríklad prehľadným digitálnym prístrojovým panelom Digital Cockpit, osviežujúcou klimatizáciou a rádiom "Composition" s digitálnym rozhlasovým príjmom DAB+ a rozhraním pre mobilné telefóny.

Otvorené novým horizontom

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľné elektrické panoramatické výklopné a posuvné strešné okno pozoruhodným prvkom, ktorý priťahuje pohľady. V interiéri zabezpečuje viac svetla, ale ešte krajší je ničím nerušený výhľad na oblohu. A otvorené vpustí dovnútra slnečné lúče a čerstvý vzduch. Koľko si z toho chcete užiť, sa rozhodnete sami: strešné okno môžete zdvihnúť alebo úplne otvoriť. A tónované sklá a kvalitná roleta sa postarajú o príjemnú teplotu aj pri silnom slnku.

 » Cenník Polo

» Konfigurátor Polo

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek informácií sa obráťte na našich predajcov Volkswagen: 

papsoMgr. Peter Papšo                                          predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 022
t: 042 437 92 17
vojtasMgr. Boris Vojtáš
predaj vozidiel VW

@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 023
t: 042 437 92 17